خرید عمده باطری و شارژر موبایل

با افزایش سطح تقاضا استفاده کنندگان از موبایل و تبلت ها فروش عمده این محصولات و لوازم جانبی آن با رشد بیشتری همراه است امروزه استفاده کنندگان از وسایل دیجیتال کلیه فعالیت های خود را از طریق تلفن های همراه و یا دیگر وسایل های دیجیتال همچون تبلت ها انجام می دهند و فضای اینترنت امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار داده است .

دیگر موبایل ها فقط برای تماس تلفنی و یا پیامک همانند گذشته نیستند و هر روز اپلیکیشن های بیشتری برای رفع نیاز کاربران تهیه می شود. از این روز موبایل و تبلت ها و لوازم جانبی آنها به دلیل استفاده زیاد دچار استهلاک می شوند، تعویض موبایل و تبلت ها نیازمند هزینه های بیشتری است و کاربران در جهت حفظ و نگهداری آنها  نهایت تلاش خود را نشان می دهند اما خرید لوازم جانبی معمولا هزینه های کمتری را در بر دارد از سوی دیگر پیشرفت تکنولوژی قطعات جدید و مورد نیاز بهتری را در بازار عرضه می نماید.

یکی از این قطعات مورد نیاز در بازار موبایل و وسایل دیجیتال باتری و شارژر آنها است که شرکت های تولید کننده زیادی از جمله چین به تولیدات انبوه آن می پردازند. معمولا قیمت کالاهای داخلی مناسب و استفاده از آنها برای کاربران مطلوب تر است اما بیشتر موبایل های موجود در بازار از شرکت های تولید کننده خارج از ایران تولید و به کشور وارد می شوند، بسیاری از شرکت های بازرگانی و یا فروشگاه های مختلف به وارد نمودن کالاهای مورد نیاز کاربران از جمله لوازم جانبی موبایل و دیگر وسایل دیجیتال، خرید عمده شارژر موبایل را انجام می دهند و جهت دسترسی راحت کاربران این محصولات را به کشور وارد می نمایند.

خرید عمده باطری موبایل بیشترین سهم از نیاز کاربران در بازار و استفاده کنندگان موبایل را تشکیل می دهد متاسفانه به دلیل استفاده از شارژرهای نامرغوب در بازار و یا روش های غلط هنگام شارژ نمودن موبایل، باتری آنها دچار آسیب جدی می شود و با تعویض آن عمر استفاده از موبایل افزایش پیدا می کند. شرکت ها و فروشگاه های کوچکی هستند که خرید عمده شارژر موبایل برای آنها مقرون و به صرفه خواهد بود و با خرید عمده باطری موبایل یا ارسال لوازم جانبی موبایل به کلیه نقاط در ایران می توانند دسترسی کاربران را به این لوازم آسان تر نمایند.

از آنجا که واردات کالا وابستگی زیادی به قیمت ارز دارد از این رو خرید عمده باطری موبایل و دیگر محصولات معمولا برای فروشندگان لوازم جانبی موبایل دارای نوسانات قیمتی خواهد بود.

خرید عمده باطری و شارژر موبایل

Enamad Logo

درصورت درخواست به صورت عمده با شماره تلفن 66723896-021 تماس حاصل فرمایید رد کردن

Enamad Logo

درصورت درخواست به صورت عمده با شماره تلفن 66723896-021 تماس حاصل فرمایید رد کردن