خرید هولدر موبایل برای ماشین و شارژ فندکی

رانندگان و کسانی که بیشتر از اتومبیل استفاده می کنند نیاز دارند تا با تمرکز و با حفظ رعایت نکات ایمنی از مواردی که در تمرکز آنها جلوگیری می کند اجتناب نمایند اما ضرورت استفاده از تلفن همراه آنها را مجبور می نماید تا برای پاسخ به تماس اضطراری و یا جستجوی آدرس منطقه ای خاص، از موبایل استفاده نمایند از این رو “خرید هولدر موبایل برای ماشین” این امکان را برای آنها فراهم می سازد تا بدون در دست گرفتن گوشی همراه در شرایط ضروری از موبایل خود استفاده نمایند.

 

خرید هولدر موبایل برای ماشین

 

هولدر موبایل با صفحه ای از جنس آهنربا یا پلاستیک گوشی همراه را به صورت ایستاده و مقابل راننده نگه می دارد و گیره های کنار آن مانع از افتادن گوشی می شود. این وسیله به راحتی در هر قسمتی از ماشین مقابل فرمان نصب می شود و برای رانندگان آژانس و تاکسی ها که نیازمند استفاده از نقشه ی راه هستند کاربرد زیادی دارد.خرید هولدر موبایل برای ماشین های مختلف امکان پذیر است و محدودیتی نسبت به مدل ماشین ندارد.

 

شارژ فندکی برای ماشین

 

یکی دیگر از امکاناتی که رانندگان و استفاده کنندگان از اتومبیل به آن اهمیت زیادی می دهند شارژ فندکی است. شارژ فندکی وسیله ای متصل به ماشین است که از طریق برق موجود در باتری امکان شارژ نمودن گوشی موبایل و دیگر وسایل های هوشمند را برای کاربران ایجاد می نماید. شارژ فندکی با قابلیت تعداد درگاه نصب شده در آن برای شارژ نمودن چند وسیله هوشمند مناسب است.

تعداد درگاه های موجود در شارژ فندکی تعیین کننده میزان اتصال وسایل هوشمند به این محصول است که نگرانی کاربران وسایل هوشمند نظیر تلفن همراه را نسبت به خاموش شدن گوشی و یا دیگر وسایل شارژی خود را از بین برده است. در استفاده از شارژ فندکی مدل ماشین هیچ گونه محدودیتی ایجاد نمی کند و شما از طریق فروشگاه های لوازم جانبی ماشین به راحتی می توانید این کالا را تهیه نمایید.

تنها نکته ی مورد اهمیت این است که سعی کنید در زمانی که ماشین کاملا روشن است از شارژ فندکی استفاده نمایید.

یکی از سوال های متداول در استفاده از شارژ فندکی و یا پاور بانک ها امکان آسیب رساندن آنها به باتری وسایل هوشمند مانند موبایل است که در پاسخ باید عرض کنیم شارژر گوشی مورد نظر شما فقط برای تلفن همراه تان تولید شده است و تا جایی که امکان دارد از شارژ نمودن با همان شارژر استفاده نمایید ولی در شرایط ضروری استفاده از این تجهیزات جانبی مشکلی ایجاد نمی کند فقط به یاد داشته باشید که این تجهیزات برای تمامی وسایل های هوشمند طراحی شده اند.

خرید هولدر موبایل برای ماشین

Enamad Logo

درصورت درخواست به صورت عمده با شماره تلفن 66723896-021 تماس حاصل فرمایید رد کردن

Enamad Logo

درصورت درخواست به صورت عمده با شماره تلفن 66723896-021 تماس حاصل فرمایید رد کردن